Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Strefa Kibica EURO'2020, czyli mecze na wielkim ekranie na stadionie MOSiR w Sieradzu

Strefa Kibica EURO'2020, czyli mecze na wielkim ekranie na stadionie MOSiR w Sieradzu

strefakibica14 czerwca zapraszamy do Sieradzkiej Strefy Kibica na stadionie MOSiR. Oczywiście na mecz Polska Słowacja. Można będzie tam wspólnie dopingować naszą reprezentację. Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta Sieradza oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zaś partnerem Sieradzkiej Strefy Kibica - KS Warta Sieradz.

 

- Na wielkim ekranie obejrzymy trzy grupowe zmagania polskiej drużyny i mamy nadzieję, że także te w fazie pucharowej. Gdyby reprezentacja Polski nie wywalczyła awansu do 1/8 finału, w Strefie będzie można obejrzeć mecz półfinałowy EURO 2020, który zaplanowany jest na 6 lipca. 11 lipca, tuż po ostatnim koncercie Sieradz Open Hair Festival, wspólnie będzie można obejrzeć finał mistrzostw na Rynku. - Długo czekaliśmy, by móc zacząć organizować podobne przedsięwzięcia. Musimy poruszać się w szczególnej rzeczywistości, ale nie poddajemy się i postanowiliśmy zorganizować strefę kibica - informuje Paweł Osiewała, prezydent Sieradza.
Przed meczem Hiszpania - Polska (19 czerwca) rozegrany zostanie tradycyjny pojedynek przyjaźni pomiędzy sponsorami a Zarządem Warty Sieradz. Spotkania do tej pory odbywały się w formule jednego spotkania. W tym roku będzie to mały turniej na dwóch boiskach z udziałem sześciu drużyn złożonych także z rodziców roczników juniorskich. Dwa lata temu lepsi na boisku byli Sponsorzy, rok temu Zarząd. - Jak będzie w tym roku? Przekonamy się 19 czerwca. Tego dnia i podczas pozostałych transmisji przyjdźmy na stadion w barwach narodowych, szalikach, czapkach, by wspólnie dopingować polską drużynę - mówi Tomasz Jóźwik, prezes KS Warta Sieradz
Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych. W strefie obowiązuje limit miejsc.Wejście na stadion możliwe będzie godzinę przed rozpoczęciem transmisji. Wszystkich uczestników prosimy o przestrzeganie zasad oraz zachowanie bezpiecznej odległości 1,5 m przed, po, jak i w trakcie trwania samego wydarzenia.
- Obowiązują nas określone przepisy sanitarne. Biorąc pod uwagę pojemność obiektu, w Sieradzkiej Strefie Kibica będzie mogło przebywać niespełna 400 osób. Każdy z kibiców wpuszczany na teren MOSiR otrzyma specjalną opaskę, która będzie uprawniała do przebywania w Strefie - wyjaśnia Piotr Iszczek, dyrektor MOSiR Sieradz.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u