Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Plantator "marychy" wciąż anonimowy

Plantator "marychy" wciąż anonimowy

marychaPolicjanci z Komisariatu w Warcie namierzyli nielegalną plantację konopi. Na terenie nieużytków rolnych odkryli 81 sadzonek oraz worki plastikowe, w których było ponad 4,3 kilograma zebranej wcześniej marihuany! Niestety "rolnika", który pewnie zasiał zioło z myślą o zacnym zarobku, na razie nie ustalono.

 

Policjanci prowadząc działania wymierzone w przestępczość narkotykową podejrzewali, że na ternie gminy Warta prowadzona jest plantacja marihuany. 30 czerwca zajechali w wytypowane miejsce i na terenie nieużytków rolnych zobaczyli dorodne rośliny w różnej fazie wzrostu. Zabezpieczyli też tam worki plastikowe z suszem roślinnym. Łącznie policjanci zabezpieczyli 81 krzewów konopi indyjskich oraz ponad 4,3 kilograma marihuany, które trafiły do specjalistycznych badań. W ramach prowadzonego postępowania policjanci będą dążyć do ustalenia, kto może mieć związek z tym procederem. Za nielegalną uprawę grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyCoś na dobry rok szkolny

--------------------------

Nauczycielka przechadzała się po klasie obserwując rysujące dzieci. Od czasu do czasu zaglądała, jak idzie praca. Podeszła do dziewczynki, która w skupieniu coś rysowała. Nauczycielka spytała ją, co rysuje.
- Rysuję Boga - odpowiedziała Zosia.
- Ale przecież nikt nie wie, jak Bóg wygląda - powiedziała zaskoczona nauczycielka.
Zosia mruknęła, nie przerywając rysowania:
- Za chwilę będą wiedzieli.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u