Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Na szczęście, strzały nie były śmiertelne. Zraniona ręka i... pośladek

Na szczęście, strzały nie były śmiertelne. Zraniona ręka i... pośladek

Nadgorliwość bywa niebezpieczna. Przekonał się o tym 37-letni mieszkaniec Sieradza. W niedzielę 20 bm. zamiast odpoczywać wziął się do roboty. Jak się okazało, on i jeszcze jedna osoba cudem uniknęli śmierci, a już na pewno poważnego kalectwa. Około godziny 16.40 w zakładzie rusznikarskim przy ulicy Działkowej w Sieradzu w doszło do przypadkowego wystrzału, w wyniku którego obrażenia ciała odniosły dwie osoby. 37-letni mieszkaniec Sieradza, licencjonowany rusznikarz zajął się wyceną broni krótkiej jednego z klientów. Nagle doszło do niekontrolowanego strzału. W jego wyniku pocisk przeszedł przez lewą dłoń sieradzanina.
Po przebiciu ręki rusznikarza, kula trafiła również w siedzącą nieopodal 34-letnią kobietę. I to tak fatalnie, że zraniła ją w... pośladek. Musiało boleć!!!! Oboje zostali zabrani do sieradzkiego szpitala. Za nieumyślne narażenie człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, nieostrożnemu rusznikarzowi grozi kara pozbawienia wolności do roku.


Ewa Dobrowolska

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u