Strona główna Artykuły Aktualności Trzy zwycięstwa i jedna porażka drużyn MKS Zduńska Wola

Trzy zwycięstwa i jedna porażka drużyn MKS Zduńska Wola

DSC03744Pierwszy zespół MKS Zduńska Wola uległ w Błaszkach drużynie Piasta 2:0, do przerwy przegrywając 1:0. W drugiej połowie zduńskowolanie nie wykorzystał rzutu karnego. MKS zajmuje w klasie okręgowej dziesiąte miejsce z 11 punktami, bramki 16:15.

Drugi zespół MKS bez trudu pokonał na własnym boisku LKS Kamienna 2:0 (1:0). Bramki dla zduńskowolskiego zespołu strzelał Łukasz Jendrychowski. Nadmienić trzeba, że w bramce stanął Konrad Kulma - bramkarz, który ma za sobą występy w IV lidze. Bronił bez zarzutu i zachował czyste konto we wczorajszym meczu. Drużyny młodzieżowe również wygrały swoje mecze ligowe i tak Juniorzy Młodsi prowadzeni przez Rafała Bartona pokonali na wyjeździe Wartę Działoszyn 2:0. Bramki strzelił Jan Siwek. Po sześciu kolejkach MKS II zajmuje trzecie miejsce w grupie IV sieradzkiej klasy B, bramki 21:7.

Kolejny zespół młodzieżowy pokonał na własnym boisku Wartę Osjaków 4:2. Bramki strzelali - Dawid Świątek x2, Ksawery Królak, Damian Przytuła. Drużyna jest prowadzona przez Łukasza Jendrychowskiego.

Tekst i fot.: Lech Kulma