Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Nie dosyć, że okradł szkołę, to jeszcze zniszczył jej pomieszczenia

Nie dosyć, że okradł szkołę, to jeszcze zniszczył jej pomieszczenia

259-134042W poniedziałkowe popołudnie szesnastolatek włamał się do szkoły, z której ukradł torbę sportową i piłki. Przy okazji dokonał dużych zniszczeń w pomieszczeniach budynku. Policjanci z komisariatu w Błaszkach ustalili jego personalia. Teraz sprawą zajmie się Sąd Rodzinny.

 

26 lipca w godzinach popołudniowych szesnastoletni mieszkaniec gminy Wróblew włamał się do budynku jednej ze szkół podstawowych w powiecie sieradzkim. Z pomieszczenia gospodarczego placówki ukradł torbę sportową i dwie piłki do gry, stanowiące własność klubu sportowego. Ponadto, w trakcie próby przedostania się do kolejnych pomieszczeń, zbił cztery szyby okienne oraz uszkodził cztery pary drzwi. Dzielnicowi, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia rozpytali okolicznych mieszkańców. Dzięki ich ustaleniom udało się wytypować nieletniego.
Niczego nie spodziewającego się szesnastolatka policjanci zastali w domu. W obecności matki został on rozpytany, a następnie przesłuchany w charakterze sprawcy czynu karalnego. Przyznał się do winy. Skradzione mienie zostało odzyskane. O dalszych jego losach zadecyduje teraz sąd rodzinny.

KPP w Sieradzu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyCoś na dobry rok szkolny

--------------------------

Nauczycielka przechadzała się po klasie obserwując rysujące dzieci. Od czasu do czasu zaglądała, jak idzie praca. Podeszła do dziewczynki, która w skupieniu coś rysowała. Nauczycielka spytała ją, co rysuje.
- Rysuję Boga - odpowiedziała Zosia.
- Ale przecież nikt nie wie, jak Bóg wygląda - powiedziała zaskoczona nauczycielka.
Zosia mruknęła, nie przerywając rysowania:
- Za chwilę będą wiedzieli.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u