Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Sieradz będzie jeszcze ładniejszy i bardziej funkcjonalny

Sieradz będzie jeszcze ładniejszy i bardziej funkcjonalny

sieradzrozwojuW Sieradzu trwają intensywne prace związane z przebudową chodników i dróg miejskich. To dalsza część inwestycji, która rozpoczęła się jeszcze w zeszłym roku

 

Drogowcy kończą aktualnie układanie nowych nakładek bitumicznych na wewnętrznej części ulicy Armii Krajowej (od marketu w stronę skrzyżowania z nowym odcinkiem ul. Sikorskiego). Po zakończeniu tej części zadania, prace rozpoczną się przy ul. Zajęczej 7, gdzie dokończony zostanie parking oraz na ul. Bocznej. Tam również położona zostanie nakładka. Inwestycja jest kontynuacją działań podjętych w ubiegłym roku. W 2021 r. nowej nawierzchni doczekał się chodnik przy ul. 3. Maja, na długości od skrzyżowania z ul. Jana Pawła II do skrzyżowania z ul. Armii Krajowej. Nowy chodnik pojawił się także przy ul. Braterstwa Broni. W ramach tej części inwestycji wybudowano również chodnik przy ul. Grzesika i Piwnika a także parking przy Przedszkolu nr 15. Ich wykonawcą była firma Bud-Trans z Sieradza.
To samo przedsiębiorstwo jest również odpowiedzialne za tegoroczną część zadania. W jego ramach wykonano już remonty chodników na ulicach: Stodolnianej, Kopernika, wewnętrznej części Armii Krajowej i parkingu przy ul. Zajęczej 7, nakładkę na ul. Stodolnianej (na odcinku od ul. Kopernika do ul. Olendry Małe) i nakładkę na ulicy Kopernika (przed sklepem spożywczym w kierunku torów kolejowych).

Michał
Referat Promocji | Urząd Miasta Sieradza

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySynku, jak mogłeś...

Matka strasznie beszta syna, który wybrał się do klubu ze striptizem.
- Jak mogłeś! To straszne, to obrzydliwe! Pewnie widziałeś tam rzeczy, których nie powinieneś zobaczyć!
- Tak. - odpowiada syn - Widziałem tam ojca!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u