Strona główna Artykuły Aktualności Zwycięstwem uczcili 1 Maja!

Zwycięstwem uczcili 1 Maja!

DSC06891MKS Zduńska Wola ponownie wygrywa! To było niesamowite spotkanie! Zduńskowolanie powalili przeciwników na kolana!

Po przegranym meczu derbowym z Olimpią Zduńska Wola MKS Zduńska Wola bez problemu pokonał kolejnego przeciwnika -ł UKS Ustków. Już w czwartej minucie Michał Pietrzykowski po celnym strzale w długi róg bramki zdobył efektownego gola dla MKS! Co prawda, na początku drugiej połowy goście zdołali strzelić wyrównującego gola - na listę strzelców w 49. minucie wpisał się Sławomir Wawrowski - ale było to tylko ich jedno celne trafienie w całym meczu. Wyrównujący gol tak rozzłościł sportowo zawodników gospodarzy, że urządzili sobie ostre strzelanie. Na listę strzelców wpisywali się kolejno: Filip Jaszczak 59 min. i wprowadzony po przerwie Dawid Kępniak , który strzelił dwa gole, w 67 i 69 minucie. Kolejne trafienie zaliczył w 77 minucie Łukasz Rakowski z rzutu karnego. Na tym nie koniec! W 82 minucie kanonadę strzelecką MKS zakończył Michał Pietrzykowski, co dało gospodarzom efektowne zwycięstwo 6:1. Wygrana umocniła MKS na czele tabeli w klasie A okręgu sieradzkiego!

MKS Zduńska Wola - UKS Ustków 6:1 (1:0)

Strzelcy bramek dla MKS: Michał Pietrzykowski 4', 82', Filip Jaszczak 59', Dawid Kępniak 67' 69', Łukasz Rakowski 77' (k).
Strzelec bramki dla UKS: Sławomir Wawrowski 49'

MKS: Kruk - Witczak, Kosecki, Marczewski, Krymarys, Rakowski, Rosiak, Bednarek, Masłowski, Jaszczak, Pietrzykowski, Pawlak, Jałowy, Kępniak, Zielonka.

UKS: Kowalski - M.Janiak, J.Janiak, Tomczak, Wieczorek, Łuczak, Wałęsa, Polaszczyk, Wawrowski, D.Łuczak, Sobczak, Dorabiała, Rogaszewski.

Tekst i foto: Lech Kulma