menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Sieradzcy biegacze wygrali w Dusznikach Zdroju!

Sieradzcy biegacze wygrali w Dusznikach Zdroju!

image1W miniony weekend (13-15 bm.) w Dusznikach Zdroju odbyły się IV Biegi Ulicami Miasta. W zawodach wzięła udział sześcioosobowa grupa biegaczy z Sieradza. Radzili sobie znakomicie. Największy sukces, pierwsze miejsce zdobyli w konkurencji łączonej (Nordic-Bieg-Nordic) Sztafeta Miast 3 razy 1 kilometr. Wywalczyli je sieradzanie: Ryszard Gruszczyński, Waldemar Kardecki i Krzysztof Grabowski.

Pozostałe wyniki też mogą imponować. Krzysztof Grabowski był ósmy w kategorii open w Nordic Walking 4 km Nocny, siódme miejsce w biegu na pięć kilometrów 1 M50 zajął Waldemar Kardecki, dziewiąte miejsce na pięć kilometrów Nordic Walking w kategorii kobiet (K40) zajęła Magdalena Duszyńska, na tym samym dystansie M50 dziesiąty był Ryszard Gruszczyński a jedenasty Krzysztof Grabowski, pietnaste miejsce w M40 zajął Krzysztof Królikowski, zaś Jowiata Królikowska była trzynasta w biegu K40 Nordic Walking.