Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Urzędnik z Sieradza podejrzany o pedofilię aresztowany na trzy miesiące!

Urzędnik z Sieradza podejrzany o pedofilię aresztowany na trzy miesiące!

aresztpedofgilDziś w Sądzie Rejonowym w Kępnie (woj. wielkopolskie) zapadła decyzja w sprawie przeciwko Dariuszowi P. z Sieradza, pracownikowi tamtejszego Urzędu Miasta. Mężczyzna podejrzany jest o pedofilię i gwałty na nieletnich. Dlatego sąd zdecydował o aresztowaniu Dariusza P. na trzy miesiące. Ten czas spędzi w areszcie w Ostrowie Wielkopolskim.

Mężczyzna został zatrzymany wczoraj 30 listopada, więcej na : http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/6037-na-dysku-komputera-pracownika-um-sieradz-znaleziono-materiay-pedofilskie-mczyzn-zatrzymano. Nawet podczas dzisiejszego przesłuchania w sądzie Dariusz P. nie przyznawał się do winy. Twierdził, że jest niewinny, a cała sprawa wynika ponoć z konfabulacji nieletnich i jest zemstą ich bliskich na nim samym. Chodzi o bulwersującą sprawę rzekomych gwałtów na czterech nieletnich dziewczynkach. Zdarzenia miały miejsce w przeszłości, nawet 7 lat temu. Uczestniczyło w nich sześć nieletnich wówczas dziewczynek. Dziś tylko jedna jest już pełnoletnia. Ofiary rzekomych gwałtów są od wielu lat pod opieką psychologa. Więcej na: http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/5818-po-siedmiu-latach-rodzice-nieletniej-powiadomili-organy-cigania-o-molestowaniu-corki-obwiniaj-o-to-pracownika-um-w-sieradzu

- Mężczyźnie przedstawiono już sześć zarzutów związanych z pedofilią i gwałtem. Ale te sześć zarzutów nie dotyczy sześciu osób, ale czterech nieletnich wówczas dziewczynek - podała Aleksandra Różańska, zastępująca w czwartek 1 grudnia rzecznika prasowego Marcina Kubiaka z Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim. Prokuratura Rejonowa w Kępnie, podległa Prokuraturze Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim, złożyła do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie Dariusza P. na trzy miesiące! Sąd przychylił się do wniosku Prokuratury.

Mężczyzna jest podejrzany o czyny z artykułów 201 i 197 Kodeksu Karnego. Pierwszy mówi o tym: Kto dopuszcza się obcowania płciowego w stosunku do wstępnego, zstępnego, przysposobionego, przysposabiającego, brata lub siostry, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. A w drugim mowa jest o przestępstwie zgwałcenia (art. 197 § 1-4 k.k.), wykorzystania bezradności (art. 199 § 1 k.k). Prokuratura rozważa także nadużycia zależności lub krytycznego położenia – art. 198 k.k. – jeżeli określony w tym przepisie stan ofiary nie jest wynikiem trwałych zaburzeń psychicznych.

Prokurator Aleksandra Różańska nie kryje, że sprawa jest kontrowersyjna, ale i bardzo drażliwa ze względu na uczestnictwo w niej kilku jeszcze małoletnich dziewcząt. Zarazem prosi wszystkich o wstrzemięźliwość we wszelkich osądach, dopóki nie zapadnie w tej sprawie wyrok w sądzie.

Mika S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRiposta menela

Menel spotyka kobietę na ulicy i uprzejmie zagaduje:
- Szanowna Pani taka miła! Da mi pani, proszę, złotówkę?
- Owszem, dam. Ale nie wyda jej pan na alkohol?
- Ależ skądże! Domek sobie kupię...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u