Strona główna Artykuły Aktualności ULKS MOSiR Sieradz mistrzem woj. łódzkiego w futsalu kobiet
Błąd
  • [sigplus] Critical error: Image folder is expected to be a relative path w.r.t. the image base folder.

ULKS MOSiR Sieradz mistrzem woj. łódzkiego w futsalu kobiet

20170305_160712Po zwycięstwie 3:1 z UMKS Zgierz dziewczęta z pierwszej drużyny ULKS MOSiR Sieradz wygrały II Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Futsalu Kobiet.

Turniej rozegrano w minioną niedzielę 5 bm. w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej numer 6 w Zduńskiej Woli. Organizatorem zawodów był Łódzki Związek Piłki Nożnej. W gronie sześciu zespołów najlepszy okazał się ULKS MOSiR I Sieradz, który w finale pokonał UMKS Zgierz. Trzecie miejsce zajął MKS Zduńska Wola pokonując w małym finale 3:1 drugą drużynę sieradzkiego MOSiR.

Oto wyniki fazy pucharowej:
półfinały: ULKS MOSiR I Sieradz – ULKS MOSiR II Sieradz 8:4 UMKS Zgierz – MKS Zduńska Wola 5:0
mecz o 5. miejsce: Kotan Girls Ozorków – EL Paso 2:1
mecz o 3. miejsce: MKS Zduńska Wola – ULKS MOSiR II Sieradz 3:1
finał: ULKS MOSiR I Sieradz – UMKS Zgierz 3:1