Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Trzech z marychą zatrzymali policjanci z Wielunia

Trzech z marychą zatrzymali policjanci z Wielunia

policja1Jak informuje Radio Ziemi Wieluńskiej, policjanci z Wielunia zatrzymali trzech mężczyzn, którzy odpowiedzą za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Mężczyźni handlowali marihuaną.

 

Oto jak o tej sprawie mówiła w RZW rzeczniczka prasowa KPP w Wieluniu, Katarzyna Grela: - 16 czerwca tuż po północy wieluńscy kryminalni pełniący służbę na terenie miejscowości Biała Pierwsza zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn chowających się za budynkiem. Ich zachowanie wzbudziło podejrzenia policjantów, że mogą oni posiadać zakazane prawem substancje. Podejrzenia kryminalnych potwierdziły się, policjanci podchodząc do mężczyzn poczuli wyraźną woń marihuany. U 21-latka w kieszeni spodni , w paczce po papierosach policjanci znaleźli dwie bibułki z zawartością suszu marihuany. 21-letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego został natychmiast zatrzymany. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Zajmujący się dalej tą sprawą kryminalni bardzo szybko, bo jeszcze tego samego dnia ustalili i zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu kluczborskiego, który dwukrotnie sprzedał zakazaną substancję 21-latkowi. Mężczyzna usłyszał już zarzuty sprzedaży środków odurzających. Ponadto wieluńscy kryminalni zatrzymali jeszcze kolejną osobę mającą związek z tym procederem. Był nim 22-letni mieszkaniec powiatu kluczborskiego , którzy sprzedał zakazaną substancję 25-latkowi, ponadto policjanci w trakcie przeszukania w jego miejscu zamieszkania znaleźli również niewielką ilość marihuany. 22- latek usłyszał zarzuty sprzedaży środków odurzających oraz ich posiadania. Wszyscy trzej mężczyźni odpowiedzą za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyWspomnienie starego hipisa...

Siedząc do późna w pracy Janek zaczął wspominać stare hipisowskie czasy, kiedy to niemal codziennie były nowe panienki, narkotyki... Po dwudziestu latach nie palenia marihuany postanowił więc zapalić, przypomnieć sobie dobre czasy. Odwiedził dzielnicę, na której mieszkał za młodu, i sprawdził czy diler Heniek jeszcze żyje i sprzedaje. Okazało się, że Heniek nadal prosperuje.
- Witaj Heniu, nic się nie zmieniłeś...
- Janek, kopę lat...
- Potrzebuję jakieś fajne jointy, bo ze dwadzieścia lat nie paliłem, a chciałbym przypomnieć sobie jak to było...
- Słuchaj Jasiu, sprzedam Ci, ale pod jednym warunkiem. Musisz ten towar palić samemu i najlepiej w zamkniętym pomieszczeniu.
- Dobra stary, niech tak będzie - odparł Stefan i pożegnawszy się pomknął do domu.
Wpada do chałupy, cisza jak makiem zasiał, żona chrapie jak niedźwiedź, dzieciaki tak samo, więc postanowił zamknąć się w łazience. Usiadł na sedesie wypakował towar, nabił lufkę, zaciąga się... Otwiera oczy, patrzy ciemno. Wypuszcza dym - jasno.
- Kurde, ale sprzęcicho się pozmieniało... - pomyślał zdumiony.
I pociągnął drugiego macha. Otwiera oczy, ciemno..., wypuszcza - jasno....
Zdrowo podjarany myśli sobie, że jeszcze raz nic nie zaszkodzi. Zaciąga się - ciemno, wypuszcza dym - jasno.
W tym momencie słyszy walenie do drzwi łazienki....
- Janek. co ty tam robisz? - krzyczy żona.
Janek wszystko wrzucił do sedesu, spuścił wodę i poddenerwowany odpowiada:
- Golę się kochanie!
- Janek, trzy dni...?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u