Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Trzech z marychą zatrzymali policjanci z Wielunia

Trzech z marychą zatrzymali policjanci z Wielunia

policja1Jak informuje Radio Ziemi Wieluńskiej, policjanci z Wielunia zatrzymali trzech mężczyzn, którzy odpowiedzą za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Mężczyźni handlowali marihuaną.

 

Oto jak o tej sprawie mówiła w RZW rzeczniczka prasowa KPP w Wieluniu, Katarzyna Grela: - 16 czerwca tuż po północy wieluńscy kryminalni pełniący służbę na terenie miejscowości Biała Pierwsza zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn chowających się za budynkiem. Ich zachowanie wzbudziło podejrzenia policjantów, że mogą oni posiadać zakazane prawem substancje. Podejrzenia kryminalnych potwierdziły się, policjanci podchodząc do mężczyzn poczuli wyraźną woń marihuany. U 21-latka w kieszeni spodni , w paczce po papierosach policjanci znaleźli dwie bibułki z zawartością suszu marihuany. 21-letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego został natychmiast zatrzymany. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Zajmujący się dalej tą sprawą kryminalni bardzo szybko, bo jeszcze tego samego dnia ustalili i zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu kluczborskiego, który dwukrotnie sprzedał zakazaną substancję 21-latkowi. Mężczyzna usłyszał już zarzuty sprzedaży środków odurzających. Ponadto wieluńscy kryminalni zatrzymali jeszcze kolejną osobę mającą związek z tym procederem. Był nim 22-letni mieszkaniec powiatu kluczborskiego , którzy sprzedał zakazaną substancję 25-latkowi, ponadto policjanci w trakcie przeszukania w jego miejscu zamieszkania znaleźli również niewielką ilość marihuany. 22- latek usłyszał zarzuty sprzedaży środków odurzających oraz ich posiadania. Wszyscy trzej mężczyźni odpowiedzą za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPolityczny i sentymentalny

Dawno, dawno temu kancelaria Sejmu zorganizowała wycieczkę autokarową dla liderów partii, które stały wysoko w rankingach popularności. Do podstawionego pod gmach Sejmu autokaru dwupokładowego jako pierwsi wsiedli posłowie płci obojga z Samoobrony i zajęli miejsca na piętrze. Na dolnym pokładzie zasiedli posłowie Platformy Obywatelskiej.
Kiedy autokar ruszył, jak to bywa na wycieczkach, wyciągnięto butelki z bajkowymi napojami wszelkiej maści. Po kilkudziesięciu minutach zapanował pełny luz.
Ale działo się tak tylko na dolnym pokładzie. U góry grobowa cisza. Po przejechaniu kilku kilometrów któryś z platformersów postanowił zajrzeć na piętro, aby "zasięgnąć języka". Wchodzi patrzy, a wszyscy siedzą równo jak w samolocie z głowami opartymi o zagłówki.
- Co się dzieje?! - pyta siedzącej najbliżej Renatki B.
- Co? Wy macie kierowcę, a my nie... - wyszeptała drżącym głosem posłanka.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u