Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Paweł Perdek będzie nowym dytrekotorem MDK w Zduńskiej Woli

Paweł Perdek będzie nowym dytrekotorem MDK w Zduńskiej Woli

ratuszNajprawdopodobniej od najbliższego poniedziałku lub wtorku Paweł Perdek (lat 48) zostanie powołany na stanowisko dyrektora Miejskiego Domu Kultury- Zduńskowolskie Centrum Integracji Ratusz w Zduńskiej Woli. Prezydent Konrad Pokora po odwołaniu 7 sierpnia z tej funkcji Sylwii Stasiak-Muzyki (lat 53) nie ogłosił konkursu ( http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/10196-sylwia-stasiak-muzyka-odwoana-z-funkcji-dyrektora-mdk-w-zduskiej-woli#comment-23266). I zaproponował Pawłowi Perdkowi (http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/10200-nowy-dyrektor-mdk-w-zduskiej-woli-bez-konkursu-) to stanowisko. A ten - jak potwierdził w piątek 23 bm. w rozmowie z siewie.tv - postanowił je objąć.

Do tej pory Paweł Perdek był od grudnia 2011 roku dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Zapolicach. Mieszka w Zduńskiej Woli, ale pochodzi z Zapolic. Jest z wykształcenia historykiem, skończył studnia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami eventowymi. Pracował też w zapolickiej szkole i był też wcześniej gminnym radnym w Zapolicach. Przez wiele lat zajmował się dziennikarstwem, pracował w sieradzkiej rozgłośni radiowej Nasze Radio, w tygodniku 7 DNI i prowadził własny, swego czasu bardzo poczytny portal internetowy ezdunska.pl.
Paweł Perdek nie kryje, że kierowanie zduńskowolską placówką będzie dla niego wielkim wyzwaniem. Na razie nie chce się wypowiadać, czy w MDK wprowadzi drastyczne zmiany. Prosi o czas na dokładne zapoznanie się z sytuacją finansową i kadrową w "emdeku". Sam - jak przyznał - nawet nie zna dokładnej daty mianowania. Daty sierpniowe, czyli początek przyszłego tygodnia na powierzenie funkcji dyrektora MDK potwierdził w rozmowie z siewie.tv prezydent Konrad Pokora. Według oświadczeń majątkowych z BIP za 2018 rok, Paweł Perdek zarobił w GOKiS w Zapolicach 60.521,28 zł, co daje wynagrodzenie ok. 5.043 zł miesięcznie brutto. Odwołana dyrektorka zduńskowolskiego MDK Sylwia Stasiak-Muzyka zarobiła w tym samym czasie niemal dwa razy tyle: 120.237, 05 zł, czyli miesięcznie ok. 10.020 zł.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyGdy mi ciebie zabraknie...

Autobus z wycieczką zbliża się do granicy.
– Piwo! Siku! – po raz któryś z rzędu rozweseleni wycieczkowicze zmuszają kierowcę do zatrzymania.
Po dłuższej chwili, gdy już z powrotem zajęli miejsca w autokarze, kierowca pyta głośno:
– Czy kogoś nie brakuje?
Cisza. Po przekroczeniu granicy do kierowcy podchodzi mężczyzna i lekko bełkocząc mówi:
– Kurde, nie ma mojej żony...
– No przecież – mówi ze złością kierowca – przed odjazdem pytałem, czy kogoś wam nie brakuje!
Na to facet:
– Ale mnie jej nie brakuje, tylko mówię, że jej nie ma...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u