Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Złodzieje kosmetyków poszukiwani

Złodzieje kosmetyków poszukiwani

259-101069Czy to tych dwoje ludzi kradło na stoisku kosmetycznym w jednej z Sieradzki galerii handlowych w Sieradzu? Na podstawie zarządzenia prokuratora Prokuratury Rejonowej w Sieradzu policja poszukuje widocznego na zdjęciach mężczyznę oraz towarzyszącą mu kobietę. Osoby te mogą mieć związek z przestępstwem, przestępstwami (?) popełnionym na terenie Sieradza.

 

Policja prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży mienia. Według zebranego materiału procesowego widoczny na zdjęciu mężczyzna i kobieta mogą mieć związek z kradzieżą artykułów kosmetycznych o wartości ponad 1300 złotych. Do tego przestępstwa doszło w 3 lipca 2019 r. w sklepie kosmetycznym na terenie jednej z galerii handlowych w Sieradzu. Ponadto widoczny na zdjęciu mężczyzna mógł mieć również związek z kradzieżą kosmetyków o wartości ponad 1100 złotych w dniu 9 lipca. Sprawcom kradzieży mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Policja prosi o kontakt, również anonimowy, wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu personaliów widocznego na zdjęciach mężczyzny. Kontakt telefoniczny w godzinach 7.30 – 15 pod numerem 43-827-77-23 lub całodobowo 43-827-77-05.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZ domu do przedszkola

Wychowawczyni w przedszkolu, podczas rutynowego, okresowego zebrania, zwraca się do rodziców:
- Szanowni Państwo, ja nie wnikam, co Państwo robią w weekend. Ale coś w tym jest, że w poniedziałek wszystkie dzieci stukają się kubeczkami z mlekiem...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u