Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Nowy termin Sieradzkiego Festiwalu Rodzin Muzykujących

Nowy termin Sieradzkiego Festiwalu Rodzin Muzykujących

planszaTERMINOgłoszony 20 marca stan epidemii zmusza organizatorów do przełożenia, planowanego na maj, Sieradzkiego Festiwalu Muzykujących Rodzin. Sytuacja nie jest zbyt komfortowa, ale sprzyja rozwijaniu pasji, na które dotąd brakowało nam czasu. Wspólne, rodzinne muzykowanie może być doskonałą odskocznią od narodowej kwarantanny. Wykorzystajmy ten czas na przygotowanie krótkiej, muzycznej prezentacji. Dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w jubileuszowej, dziesiątej edycji Sieradzkiego Festiwalu Muzykujących Rodzin.

 

Mamy nadzieję, że Festiwal, już bez przeszkód, odbędzie się 23 października 2020 r. (piątek) o godzinie 18 w Sali Koncertowej PSM I st. w Sieradzu. W Festiwalu mogą wziąć udział rodzinne zespoły instrumentalne, wokalne i wokalno – instrumentalne. Czas trwania programu – do 10 minut, maksymalnie dwa utwory. Zespoły wykonują dowolny repertuar z wyłączeniem utworów o charakterze biesiadno – weselnym. Dopuszcza się wykonanie programu jedynie na instrumentach akustycznych. Obowiązuje zespołowe wykonanie programu. Pełna treść regulaminu dostępna jest pod adresem: http://psmsieradz.pl/aktualnosci.php?id_strony=190&id_grupy=16&id_dzialu=2&lang=pl
Zapraszamy wszystkich chętnych – tych którzy już brali w nim udział, jak również tych, którzy chcą spróbować swoich sił po raz pierwszy. Ze strony internetowej można również pobrać formularz zgłoszeniowy, który należy dostarczyć drogą mailową lub tradycyjną do siedziby organizatora (Sieradz, ul. Jana Pawła II 48) do dnia 12 października 2020 r. Wszyscy uczestnicy otrzymają okolicznościowe dyplomy i drobne upominki.

Sławomir Cieślak
PSM w Sieradzu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyGdy mi ciebie zabraknie...

Autobus z wycieczką zbliża się do granicy.
– Piwo! Siku! – po raz któryś z rzędu rozweseleni wycieczkowicze zmuszają kierowcę do zatrzymania.
Po dłuższej chwili, gdy już z powrotem zajęli miejsca w autokarze, kierowca pyta głośno:
– Czy kogoś nie brakuje?
Cisza. Po przekroczeniu granicy do kierowcy podchodzi mężczyzna i lekko bełkocząc mówi:
– Kurde, nie ma mojej żony...
– No przecież – mówi ze złością kierowca – przed odjazdem pytałem, czy kogoś wam nie brakuje!
Na to facet:
– Ale mnie jej nie brakuje, tylko mówię, że jej nie ma...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u