Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności MGOK w Szadku proponuje konkurs plastyczny w sieci

MGOK w Szadku proponuje konkurs plastyczny w sieci

farbyW związku z koniecznością zmiany formuły działania Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Szadku, proponujemy wszystkim odbiorcom nowy program działalności, pt. "MGOK Szadek - spotkajmy się w sieci". Jednym z jego punktów jest m. in. konkurs plastyczny, na jaki zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, a o którego ogłoszenie prosilibyśmy w miarę Państwa możliwości.

18 maja przypadnie setna rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Z tej okazji rok 2020 został ogłoszony rokiem papieskim. Pragniemy uczcić to wydarzenie, proponując uczniom szkół podstawowych konkurs plastyczny pod patronatem honorowym Burmistrza Gminy i Miasta Szadek, polegający na wykonaniu pracy ilustrującej jeden z cytatów św. Jana Pawła II. Laureaci konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody. Konkurs plastyczny zorganizowany jest przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Szadku z okazji setnej rocznicy urodzin św. Jana Pawła II. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i trwa od 11.05.2020 r. do 25.05.2020 r. Są dwie kategorie wiekowe: - klasy I-III szkoły podstawowej - klasy IV-VIII szkoły podstawowej Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej ilustrującej jeden z podanych poniżej cytatów św. Jana Pawła II:
1.) „Ludzie są stworzeni do radości.”
2.)„Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.”
3.) „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
4.) „Ludzi można spostrzec zamykając oczy.”
Praca może być wykonana w dowolnej technice plastycznej, również komputerowej. Regulamin do pobrania w załączniku, a dodatkowe informacje uzyskać można pod nr. telefonu 43 82 15 120. Zapraszamy do wzięcia udziału!

Judyta Michalska
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Szadku

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJak stracić na wadze?

Jak stracić na wadze? To bardzo proste. Trzeba kupić wagę za sto złotych, a sprzedać za pięćdziesiąt...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u