Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Nagroda od marszałka dla Marcina Maciejczaka, zwycięzcy The Voice Kids

Nagroda od marszałka dla Marcina Maciejczaka, zwycięzcy The Voice Kids

STA_6997Uzdolniony, młody wokalista Marcin Maciejczak, zwycięzca programu TVP The Voice Kids 3, otrzymał nagrodę od Grzegorza Schreibera, marszałka województwa łódzkiego.

 

- To pieniądze na rozwój – zaznaczył Grzegorz Schreiber, wręczając Marcinowi symboliczny czek o wartości 10 tysięcy złotych. – Jestem spokojny o to, że Marcin właściwie je spożytkuje. Marszałek spotkał się ze zwycięzcą popularnego programu TVP w poniedziałek (1 czerwca) w Urzędzie Marszałkowskim. Jednak decyzja o przyznaniu stypendium artystycznego dla Marcina Maciejczaka zapadła tuż po jego sukcesach w programie The Voice Kids. Plany bezpośredniego spotkania z marszałkiem w marcu pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Stało się to możliwe dopiero po zniesieniu przez rząd kolejnych obostrzeń.
- Marcin wygrał trzecią edycję polskiej wersji The Voice Kids we wspaniałym stylu i trudno żebyśmy się do tego faktu nie odnieśli. Zarząd województwa łódzkiego uznał, że za ten sukces należy mu się nagroda na rozwój – powiedział Grzegorz Schreiber. Marcin Maciejczak pochodzi z Bartochowa w powiecie sieradzkim.
- Będzie ambasadorem województwa łódzkiego. Chcielibyśmy, aby tam gdzie pojawi się Marcin, pojawiało się również Województwo Łódzkie. I oby on o nas pamiętał. Jestem przekonany, że tak będzie – dodał marszałek. Dziękując za nagrodę, młody wokalista zdradził, nad czym teraz pracuje:
- Tak naprawdę sytuacja z wirusem nie zatrzymała działań. Cały czas pracowałem zdalnie z wytwórnią i tworzyłem nowe rzeczy – powiedział Marcin Maciejczak. Podczas spotkania Marcinowi towarzyszyli tata, siostra oraz Anastazja Maciąg, jedna z finalistek programu The Voice Kids.

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
Kancelaria Marszałka
Wydział Komunikacji Społecznej

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u