Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Tragiczny finał libacji alkoholowej

Tragiczny finał libacji alkoholowej

policjaW przedświąteczny piątek, 21 grudnia, po godzinie 10 dyżurny poddębickiej komendy otrzymał zgłoszenie od jednej z pracownic Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Poddębicach o makabrycznym odkryciu. Kobieta zgłosiła zgon mężczyzny. Pracownica, która odwiedzała 54-letniego podopiecznego, aby przeprowadzić u niego wywiad środowiskowy, znalazła jego zwłoki.

 

Policjantom - jak informuje rzeczniczka KPP Poddębice asp. Elżbieta Tomczak - udało się ustalić sprawcę pobicia 54-latka, w wyniku którego zmarł. Zatrzymali 36-latka. Podejrzanemu może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności. U denata lekarz stwierdził liczne obrażenia twarzowo-czaszkowe.
Jak ustalono, 21 grudnia w jednym z mieszkań w Poddębicach doszło do bójki pomiędzy trzema mężczyznami, w wyniku czego jeden z nich zmarł. Policjanci, którzy przybyli na miejsce ustalili, że podczas libacji alkoholowej, odbywającej się w mieszkaniu 54-letniego mieszkańca Poddębic, doszło do pobicia ze skutkiem śmiertelnym.
36-letni mieszkaniec Łodzi wraz ze swoim 49-letnim kompanem gościli u poddębiczanina. W pewnym momencie pomiędzy kompanami doszło do kłótni. 36-latek zadał rękoma najprawdopodobniej kilka ciosów w głowę i twarz 54-latka. Potem zaczął bić drugiego kolegę. Po zdarzeniu napastnik opuścił miejsce libacji i jak gdyby nigdy nic powrócił do Łodzi. Pobity 49-latek z Poddębic, zaraz po zdarzeniu zasnął w mieszkaniu kolegi, nie sprawdzając co dzieje z gospodarzem. Jak się okazało, liczne obrażenia 54-latka spowodowane pobiciem doprowadziły do jego śmierci. Policjanci szybko ustalili miejsce pobytu sprawcy. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany i osadzony w poddębickim areszcie. W chwili zatrzymania był trzeźwy. Decyzją sądu mężczyzna już został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ED

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySynku, jak mogłeś...

Matka strasznie beszta syna, który wybrał się do klubu ze striptizem.
- Jak mogłeś! To straszne, to obrzydliwe! Pewnie widziałeś tam rzeczy, których nie powinieneś zobaczyć!
- Tak. - odpowiada syn - Widziałem tam ojca!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u