Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności To nie była tajemnicza śmierć! 22-latek zmarł z przyczyn naturalnych. Postępowanie umorzono

To nie była tajemnicza śmierć! 22-latek zmarł z przyczyn naturalnych. Postępowanie umorzono

policjaPo ponad dwóch miesiącach Prokuratura Rejonowa w Poddębicach umorzyła postępowanie w sprawie śmierci 22-latka z powiatu zduńskowolskiego. Do zgonu doszło w nocy z 20 na 21 października ubiegłego roku. Wówczas znaleziono go martwego pod dyskoteką Quattro w Księżej Wólce (gmina Pęczniew).

Zwłoki znaleziono w zaparkowanym pod lokalem samochodzie. Śmierć 22-latka zyskała już nawet określenie tajemniczej. Domysłów, co było jej przyczyną było niemal tyle, co bywalców dyskoteki tej feralnej nocy. Jednak na podstawie wyników sekcji zwłok i badań toksykologicznych, które wykazały, że dwudziestodwulatek zmarł w wyniku przyczyn naturalnych, prokuratura postanowiła śledztwo umorzyć. 
Przypomnijmy; do zdarzenia doszło na terenie dyskoteki Quattro. Młodego mężczyznę, który nie dawał oznak życia, znaleźli na tylnym siedzeniu samochodu zaparkowanego przy klubie jego koledzy. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon, ale nie potrafił ostatecznie stwierdzić, co mogło być przyczyna jego śmierci. Wówczas nie wykluczył udziału osób trzecich. Tym tropem poszła prokuratura i podjęte zostało policyjne śledztwo prowadzone pod jej nadzorem.
Jak poinformowała media prokurator rejonowy w Poddębicach, Beata Nowakowska-Jasiak, sekcja nie wykazała ran, które mogłyby świadczyć, iż doszło do przestępstwa, na przykład do pobicia ze skutkiem smiertelnym. Podczas sekcji lekarz patamorfolog nie znalazł też żadnych złamań. Na ciele mężczyzny nie było krwiaków, nie potwierdzono faktu, by doszło do zawału serca. Na tym jednak próby ustalenia, co stało się z 22-latkiem, się nie skończyły. Śledczy zabezpieczyli wycinki, które zostały poddane badaniom toksykologicznym, by stwierdzić, czy przyczyną śmierci nie było na przykład spożycie zatrutego alkoholu lub przedawkowanie środków odurzających.
Te wątki także się nie potwierdziły. Zatem tajemnica przestała być tajemnicą, a sprawę w tym miesiącu umorzono. Nie stwierdzono bowiem udziału osób trzecich, a przyczyny śmierci młodego mężczyzny uznano - po szczegółówej analizie danych z sekcji - jako naturalne.

ED

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySynku, jak mogłeś...

Matka strasznie beszta syna, który wybrał się do klubu ze striptizem.
- Jak mogłeś! To straszne, to obrzydliwe! Pewnie widziałeś tam rzeczy, których nie powinieneś zobaczyć!
- Tak. - odpowiada syn - Widziałem tam ojca!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u