Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Kulturalni powinni wiedzieć, że...

Kulturalni powinni wiedzieć, że...

warsztaty118 lutego, godz. 11.00-13.00 w Centrum Informacji Kulturalnej w Sieradzu przy Rynku 18 odbędą się warsztaty fotograficzne dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Prosimy zabrać ze sobą aparat cyfrowy. W programie nauka podstaw fotografii - praca ze światłem i kadrowaniem, a także minisesja fotograficzna. Warsztaty poprowadzi profesjonalny fotograf z sieradzkiej grupy fotograficznej "Fotosis".Autorzy najlepszych zdjęć otrzymają darmowe wejściówki do Kina Teatr.

 

19 lutego i 21 lutego, godz. 15.00, również w Centrum Informacji Kulturalnej w Sieradzu każdy, kto interesuje się dziennikarstwem będzie mógł wziąć udział w Warsztatach dziennikarskich. Tym razem w ramach cyklu spotkań siewie.tv i SCK młodzi adepci dziennikarstwa będą mieli okazję poznać redaktora Jerzego Witaszczyka - dziennikarza i felietonistę Dziennika Łódzkiego. Tytuł warsztatów - ,,Tajemnice felietonu''.
20 lutego, godz. 11.00-13.00 w Centrum Informacji Kulturalnej w Sieradzu o swojej pasji i pracy opowie Jan Jurczak. Podczas spotkania będzie można usłyszeć opowieści z dawnych lat, a także obejrzeć stare filmy na projektorze 16 mm. 22 lutego w Teatrze Miejskim odbędą się I Sieradzkie Warsztaty Perkusyjne, które poprowadzi Florian Alexandru - Zorn.
godz. 13.00 - Warsztaty perkusyjne
godz. 16.00 - JAM SESSION
godz. 18.00 - Koncert Duetu Perkusyjnego z Akademii Muzycznej w Łodzi w składzie: Paweł Krasiński i Daniel Piotrkowski.
26 lutego o godz. 18.00 w Teatrze Miejskim odbędzie się koncert pt. "Viva Espana Ole!" w wykonaniu Chóru Kameralnego Canto Sonoro. Chór Kameralny Stowarzyszenia Śpiewaczego ,,Canto Sonoro,, im. Zygmunta Gzelli działa od grudnia 2010 roku. Do zespołu należą zarówno profesjonalni muzycy, dyrygenci, instrumentaliści, śpiewacy, jak również miłośnicy śpiewu z bogatym doświadczeniem chóralnym. Oferta chóru jest szeroka, posiada on w repertuarze zarówno blok muzyki rozrywkowej polskiej i zagranicznej, jak również utwory z różnych zakątków Europy, muzykę cerkiewną, sakralną, ludową (w tym pieśni hiszpańskie). Misją zespołu jest przede wszystkim prezentowanie piękna muzyki wokalnej w szczególności w naszym makroregionie Łódzkim. Chór stara się w swoich projektach urozmaicić występy dla publiczności, zapraszając do udziału w koncertach instrumentalistów, tancerzy, mimów.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySynku, jak mogłeś...

Matka strasznie beszta syna, który wybrał się do klubu ze striptizem.
- Jak mogłeś! To straszne, to obrzydliwe! Pewnie widziałeś tam rzeczy, których nie powinieneś zobaczyć!
- Tak. - odpowiada syn - Widziałem tam ojca!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u