Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zima? Zima i zimno jest! Ale nie w "Centrali"!!!!

Zima? Zima i zimno jest! Ale nie w "Centrali"!!!!

Zima nie odpuszcza. Ma być łagodna, ale długa. Ale mimo zimy zduńskowolski Klub Muzyczny Centrala nie odpuścił! Tam warto zajrzeć także i w lutym! Po udanym koncercie Martyny Jakubowicz w ubiegłą sobotę, właściciele Centrali (ul. Zielona 2, naprzeciwko kościoła Babtystów - dla niezorientowanych) szykują kolejne hity tej zimy. Takim zapewne będzie koncert Yaniny Iwańskiego! W najbliższą sobotę 23 bm.!

 

Na rozgrzewkę w piątek, 22 lutego spotkanie muzyczne z cyklu Open Stage - TUNE UP, wstęp wolny. Tune Up - to świeży zespół z Bełchatowa grający mieszankę takich gatunków jak Pop Rock /Power Pop / Pop Punk. W ich materiale czuć wpływy wielu zespołów ale daleko im do jakiejkolwiek kopii, bo czuć własne brzmienie oraz ciekawe kompozycje. Zapewne coś nowego na polskiej scenie muzycznej i zapewne coś ciekawego, co rzadko można usłyszeć w naszym kraju. Zespół świeżo po nagraniu pierwszej płyty. Czekamy na wieści!
http://www.facebook.com/tuneupband
Posłuchać ich można na: http://www.facebook.com/tuneupband/app_182222305144028
vocal - Kamila
guitar - Hubert
guitar - Tomek
bass - Pęcin
drums - Daniel

W sobotę 23 lutego o godz. 20 w Centrali wystąpi Janusz Yanina Iwański ze swoim najnowszym, specjalnym projektem "THE BEATLES ACOUSTIC PLUS". Trzeba dodać, że będzie to chyba kolejna po blisko 10 latach wizyta muzyka w Zduńskiej Woli. Poprzednio gościł w zburzonym już Domu Kultury Zwoltex przy al. Kościuszki. Był wówczas gwiazdą wraz ze Stanisławem Sojką na konkursie Niejujawnionych Talentów (tak to się chyba nazywało?).
Yanina to artysta, którego nie trzeba rekomendować. To gitarzysta, kompozytor, producent i autor tekstów. Znany ze współpracy z zespołem MAANAM, a także ze wcześniejszych dokonań duetu SOYKA YANINA (wspomniany powyżej z wizyty w 2001 roku w Zduńskiej Woli), z którym to ma na koncie ponad 1.500 koncertów zagranych nie tylko w kraju, ale także w całej Europie, Stanach Zjednoczonych i Meksyku. Jest autorem i wykonawcą przeboju WIELKIE PODZIELENIE, który pomimo upływu czasu nadal jest grany przez wiele rozgłośni radiowych, takich jak choćby POLSKIE RADIO, VOX FM czy RADIO ZŁOTE PRZEBOJE.
Jako gitarzysta bardzo swobodnie porusza się w różnych stylach muzycznych. Jego dyskografia obejmuje ponad 30 płyt nagranych z różnymi artystami, a wytrawni fani jazzu z pewnością kojarzyć go będą ze współpracy z takimi gwiazdami światowego formatu jak TOMASZ STAŃKO, ADAM RODGERS czy BOB STEWART, a także jako współzałożyciela i lidera legendarnej jazz-rockowej formacji TIE BREAK. Muzyka zespołu THE BEATLES towarzyszy artyście od najmłodszych lat. Jako źródło pierwszych fascynacji muzycznych stała się z czasem inspiracją do tworzenia własnych kompozycji. Na koncercie będzie można usłyszeć największe przeboje legendarnej grupy, jak choćby "Michelle", "Get Back" czy "Come Together", ale także kompozycje Krzysztofa Klenczona, słynna "Tolerancje" i oczywiście "Wielkie Podzielenie" oraz wiele innych autorskich piosenek. Wszystkie te utwory łączy ze sobą fakt, iż artysta ma do nich bardzo osobisty, wręcz emocjonalny stosunek, co jest gwarancją szczerego przekazu płynącego ze sceny, a wykonywanie ich właśnie w konwencji akustycznej pozwala nadać im oryginalny charakter i wyjątkowe brzmienie. Podczas koncertu muzykowi będą towarzyszyć:
Dariusz Bafeltowski - gitary, głos. (muzyk znany ze współpracy m.in. z Martyną Jakubowicz, Januszem Radkiem czy Justyną Steczkowską),
Przemysław Pacan - cajon, instr. perkusyjne, głos (współpraca m.in. z Urszulą Dudziak, Miką Urbaniak, Smolikiem czy Kasią Kowalską)
http://www.facebook.com/pages/Janusz-Yanina-Iwa%C5%84ski-The-Beatles-AcousticPlu s/382564128488615?ref=ts&fref=ts
Bilety do nabycia za bezcen: 25zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu koncertu.

ED

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySynku, jak mogłeś...

Matka strasznie beszta syna, który wybrał się do klubu ze striptizem.
- Jak mogłeś! To straszne, to obrzydliwe! Pewnie widziałeś tam rzeczy, których nie powinieneś zobaczyć!
- Tak. - odpowiada syn - Widziałem tam ojca!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u