Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Pośredniak w nowej siedzibie od 1 kwietnia! To nie żart!

Pośredniak w nowej siedzibie od 1 kwietnia! To nie żart!

PIC00543Takie widoki (jak na zdjęciu) w Powiatowym Urzędzie Pracy w Zduńskiej Woli lada dzień przejdą do historii. Nie dlatego, że ubędzie petentów. Tych niestety w ostatnich miesiącach przybyło ponad stu. Liczba bezrobotnych jest bliska obecnie 4,7 tys. To jedna z najwyższych od wielu lat. Powiat ma także najwyższą w swej historii stopę bezrobocia. Wynosi już 16,3 procent.

Tak duża rzesza osób bezrobotnych z powiatu zduńskowolskiego nie będzie się już jednak cisnąć w wąskich korytarzach urzędu (więcej na http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/1328-zdunskowolski-posredniak-szykuje-sie-do-przenosin). Ten do końca marca z ulicy Szadkowskiej przenosi się do nowej siedziby przy ul. Getta Żydowskiego. Tam, gdzie dawniej mieściła się przychodnia medyczna. Nowy lokal dostosowany będzie dla osób niepełnosprawnych. Bezrobotni nie będą już musieli biegać od pokoju do pokoju. Uruchomione zostanie biuro obsługi na parterze nowej siedziby.

Póki co jednak jeszcze wszystkie sprawy związane z rejestracją, odhaczeniem, czy korzystaniem z archiwum załatwiać trzeba przy ul. Szadkowskiej. Petenci jednak muszą się liczyć z tym, że urzędnicy dostępni są dla nich tylko w godz. 8-13. Stare godziny obsługi przywrócone zostaną w nowej siedzibie, której adaptacja kosztowała blisko 400 tys. zł. 100 tys. zł władze powiatu pozyskały na komputeryzację nowego lokum.

tekst i fot. ED

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySynku, jak mogłeś...

Matka strasznie beszta syna, który wybrał się do klubu ze striptizem.
- Jak mogłeś! To straszne, to obrzydliwe! Pewnie widziałeś tam rzeczy, których nie powinieneś zobaczyć!
- Tak. - odpowiada syn - Widziałem tam ojca!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u