Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności UAAA, UAAA! Jedyny taki w Polsce! Australijski klimat w Zduńskiej Woli!

UAAA, UAAA! Jedyny taki w Polsce! Australijski klimat w Zduńskiej Woli!

AYTRALIAFABRYCZNAEZDCzy macie już plany na długi, sierpniowy weekend? Jeśli nie, to wybrać się warto do Zduńskiej Woli. Szykuje się wyjątkowe muzyczne widowisko. Wakacyjny koncert australijskiego zespołu GRINDHOUSE. Grupa wystąpi właśnie w Zduńskiej Woli. Będzie to jedyny koncert muzyków zza oceanu w Polsce. I do tego, dla fanów dobrej muzy... ZA DARMO!

 

– Słoneczna muzyka, muzyka z polotem i, pomimo że punk rockowa, to przyswajalna dla szerszego grona odbiorców, tak naprawdę dla każdego. To będzie melodyjny i skoczny punk. Wakacyjny i słoneczny, jak Kalifornia i Australia. Na pewno zadowoleni będą ci, co uwielbiają takie klimaty, jak jeżdżenie na deskorolce po mieście czy windsurfing – tak zapowiada letni koncert Paweł Perdek, dyrektor MDK w Zduńskiej Woli. I zaprasza wspólnie z #Fabryczna.kuchnia 14 sierpnia o godz. 19.30 do starej pofabrycznej przestrzeni. A dokłanie na róg ulic Fabrycznej i Dąbrowskiego w Zduńskiej Woli!
A będzie się działo! Smakowicie, nie tylko w kuchni. Bo będzie i coś dla ciała, i coś dla ducha i oczywiście dla uszu. Polecamy! Wejście jest bezpłatne, ale przy okazji można skosztować specjałów restauracji, która mieści się w liczącym ponad sto lat pofabrycznym budynku. A jedzonko jest "palce lizać". Rezerwacje miejsc można deklarować pod nr tel. : (43) 823 00 00.

KaMi S

Więcej na: --> https://www.facebook.com/fabryczna.kuchnia/

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyTrzeba ufać

Ostatnio żona mi zakomunikowała:
- Więcej to ty już z kumplami pić nie będziesz.
A ja patrzę na nią, uśmiecham się i myślę sobie:
- Tyle lat po ślubie a w niej wciąż tyle optymizmu

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u