Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Rafał Królikowski dobry nie tylko na scenie ale też na... kaca?

Rafał Królikowski dobry nie tylko na scenie ale też na... kaca?

RafalKrolikowski150Pochodzący ze Zduńskiej Woli aktor Rafał Królikowski (ur. 1966 r.) spodziera z okien wszystkich aptek. Także zduńskowolskich. Ruszyła własnie kampania reklamowa wprowadzająca na polski rynek preparat Alcovit Med. (A&D Pharma). Twarzą akcji pod hasłem „Już nigdy nie umieraj jutro!”, przygotowanej przez firmy Closbrothers i Hill+Knowlton Strategies, jest właśnie aktor Rafał Królikowski, absolwent z roku 1985 klasy biologiczno-chemicznej II Liceum Ogólnokształcącego w Zduńskiej Woli (wychowawczyni Maria Chwałowska).

 

Kampania Alcovit Medu podkreśla, że produkt reklamowany przez Królikowskiego, dzięki redukowaniu poziomu alkoholu we krwi zmniejsza objawy... kaca (hm???). Marka jest skierowana do osób ze środowisk biznesowych, prowadzących aktywny tryb życia. Czyżby także do aktorów?

Kampania, jak podają wirtualnemedia.pl, rozpoczęła się już na nośnikach out-of-home (100 nośników w blisko 70 biurowcach, w siedmiu największych miastach Poslki), obejęła także prasę (pisma opiniotwórcze, lifestyle’owe męskie i kobiece; magazyny farmaceutyczne), internet oraz radio. Zapomniano jednak wspomnieć o aptekach, a te reklamę, jak choćby ta przy ul. Szadkowskiej w Zduńskiej Woli, mają wystawioną przy kasowych okienkach... Bije po oczach. „Już nigdy nie umieraj jutro!”! Alcovit Med będzie też sponsorem eventów. A wszystko to z twarzą 47-letniego aktora - Rafała Królikowskiego...

No cóż, chyba jego ziomale woleliby go widzieć w reklamie, w jakiej uczestniczył 3 lata temu. Był wówczas twarzą reanult. Celem akcji było wtedy promowanie wybranych serwisów Renault, które pozwalały na sprawdzenie auta pod kątem elementów mających wpływ na ekologię i ekonomię jazdy. Wcześniej reklamował reanult coupe. Choć pewnie fani aktora powiedzą, że najchętniej oglądaliby go w filmach, a nie w reklamach, od których jeszcze paręnaście lat tamu na początki swojej drogi aktorskiej się zarzekał. No coż, ludzie się zmieniają... Warto jednak przypomieć, że idący w ślady swojego starszego brata Pawła (Kusy z "Rancza"), Rafał zagrał w 1992 roku w filmie "Pierścionek z orłem w koronie" w reżyserii Andrzeja Wajdy, który był jego aktorskim debiutem... W 1993 roku odebrał nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego. Ale to dawno było... Teraz, jak podają media, przyszedł czas na reklamę leku na kaca. Oby się to nie odbiło na Królikwoskim jak recenzje za film "Kac Wawa". Wielu dobrych aktorów odebrało niedawno od krytyków wielkie cięgi... Więcej o Rafale Królikowskim na: http://pl.wikipedia.org/wiki/Rafa%C5%82_Kr%C3%B3likowski

ED

Fot. onet.pl

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u