Strona główna Artykuły Aktualności MKS Zduńska Wola już w klasie okręgowej

MKS Zduńska Wola już w klasie okręgowej

DSC02584W czwartek 4 czerwca zespół seniorów MKS Zduńska Wola rozegrał kolejny mecz w klasie A. Tym razem zduńskowolanie grali na wyjeździe z czwartym zespołem w tabeli WKS Rokitnica. Nie bez trudu wygrali 2:0 po strzałach w 36 minucie Grzegorza Królewiaka i w 65 minucie Przemysława Pawłowskiego.

Choć MKS zapewnił sobie już awans do klasy okręgowej, to nadal nie odpuszcza rywalom. W czwartkowym spotkaniu nie zagrało kilku zawodników z pierwszego składu ze względu na kontuzje i kartki. Trzeba jednak pochwalić zmienników, którzy rozegrali dobry mecz. Na wyróżnienie zasługuje zwłaszcza junior Piotr Tomczyk. Już w nadchodzącą sobotę 6 bm. o godz. 17 MKS rozegra kolejny mecz na własnym boisku, a przeciwnikiem zduńskowolan będzie zespół LKS Kalinowa. Wszystkich sympatyków piłki nożnej serdecznie zapraszamy na stadion PMOS przy ulicy Dolnej 41.

WKS Rokitnica - MKS Zduńska Wola 0:2 (0:1)
Bramki: Królewiak 36' i Pawłowski 65'

Tekst i foto: Lech Kulma