Strona główna Artykuły Aktualności Ciężki mecz - wżne punkty MKS Zduńska Wola

Ciężki mecz - wżne punkty MKS Zduńska Wola

DSC04166W 11 kolejce sieradzkiej klasy okręgowej MKS Zduńska Wola podejmował na własnym boisku Unię Sulmierzyce. Łatwo nie było, ale gospodarze wygrali 1:0 i ważne punkty zostały w Zduńskiej Woli.

Mecz przyniósł wiele emocji na boisku, a wynik spotkania nie był rozstrzygnięty aż do ostatniej minuty. Pierwsza połowa meczu to ataki gospodarzy, jednak nie potrafili oni wykorzystać dogodnych sytuacji bramkowych. Goście grali z kontrataku, ale linia defensywy MKS spisywała się bardzo dobrze. Mimo wielu ataków z obu stron, pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej obraz gry się nie zmienił; MKS atakował a Unia kontratakowała. Już wydawało się że mecz zakończy się remisem, ale w 90 minucie gospodarze przeprowadzili ostatnią akcję meczu. Desperacką, ale udaną! Jakub Ratajczyk podał piłkę do Dawida Kępniaka a ten precyzyjnym strzałem z 15 metrów umieścił piłkę w siatce gości. MKS odniósł skromne zwycięstwo ale jakżesz cenne trzy punkty zostały w Zduńskiej Woli. Po 11. kolejkach w sieradzkiej klasie okręgowej prowadzą Czarni Rząśnia z 26. punktami, MKS zajmuje 8. miejsce, ma 19. punkatmai, bramki 29:19.

MKS Zduńska Wola - Unia Sulmierzyce 1:0 (0:0)

Bramka : Dawid Kępniak 90'

Skład MKS: Szymon Szmyt - Mateusz Witczak, Marcin Piotrowski, Mariusz Pietrzak, Marcin Olejniczak, Tomasz Adamczuk, Witold Ziober, Szymon Ratajczyk, Łukasz Światowy, Piotr Tomczyk, Dawid Kępniak, Filip Jaszczak, Jakub Ratajczyk, Przemysław Pawłowski, Krystian Sztankiewicz, Adrian Banasiak.

Tekst i foto: Lech Kulma