Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Kolejny zgon po wypadku w Zduńskiej Woli

Kolejny zgon po wypadku w Zduńskiej Woli

Do tragicznego, po raz kolejny wypadku (poprzedni z udziaałem moocyklisty, który zmarł 10 maja w łódzkim szpitalu) doszło w piątek, 11 maja wieczorem na ulicy Kobusiewicza w Zduńskiej Woli. Tym razem ofiarą był 18-letni motorowerzysta.

Do zdarzenia doszło po godzinie 19. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta jadąca samochodem osobowym chciała skręcić w lewo na parking przy MOSiR (teren basenów i kortów- przyp. siewie.tv). Za nią jechał motorowerzysta, który z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w samochód. 18-latek był reanimowany przez lekarza, jednak w wyniku poniesionych obrażeń zmarł. Przyczyny wypadku bada policja.

Podobnie było 20 kwietnia. 26-letni motocyklista jechał ulicą Łaską od centrum miasta, wtedy uderzył w przód Mercedesa, który wyjeżdżał z parkingu przy banku. Samochodem kierowała mieszkanka gminy Zapolice. Kobieta była trzeźwa. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala w Sieradzu. Jego stan był ciężki, doznał poważnego urazu głowy i twarzy. Męzczyzna zmarł, mimo prób ratowania jego życia 10 maja...


Ewa Dobrowolska

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPierdziszewianie wierni słabowierni

W parafii Pierdziszew prawie nie padało tego lata. Przerażeni pierdziszewianie śledzili prognozy pogody, z których wynikało, że będzie padać..., a tu ani kropli! Choć padało w sąsiedniej parafii, trzy kilometry dalej.
Zmartwieni nie na żarty udali się do proboszcza, aby wspomógł modlitwą. Ten wysłuchał ich, zalecił żeby się modlili i wierzli, że niebawem spadnie deszcz. W niedzielę na mszy gromił pierdziszewian w te słowa: Cóż widzę, jesteście ludźmi małej wiary! Rozglądam się po kościele i jakoś nie mogę wypatrzeć, żeby ktoś przyszedł z parasolem... To tak się wierzy w modlitwę, tak się wierzy księdzu?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u