Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Tragiczne święta w Sieradzkiem

Tragiczne święta w Sieradzkiem

259-51791Kilkanaście kolizji, co najmniej 10 osób rannych i dwie ofiary śmiertelne to wstępny bilans tegorocznych świąt Bożego Narodzenia w regionie sieradzkim. W wypadku w gminie Zapolice zginęła kobieta. W wigilię 24 grudnia. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Jak ustaliła wstępnie policja, kierujący daewoo matiz był pijany i doprowadził pod godz. 17 do czołowego zderzenia z audi, kierowanym przez 36-latka. W wypadku najbardziej ucierpiała pasażerka matiza, 56 - letnia żona kierowcy, mieszkanka gminy Zduńska Wola. Kobieta zmarła po przewiezieniu do szpitala. 56-letni kierujący matizem miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. W każdym z samochodów jechały po trzy osoby. W tym wypadku poszkodowane zostały także dwie dziewczynki 13-letnia oraz 14-letnia, które jechały samochodem audi. Ranne przewieziono do szpitala w Łasku. Ucierpiał także 25 -letni syn małżeństwa z matiza. Z urazem miednicy trafił do szpitala w Sieradzu. Kolejny tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce 26 grudnia w okolicy miejscowości Stawiszcze, w gminie Sieradz. Zginął 24-letni kierujący. Wypadek zdarzył się około godziny 7.30. Według wstępnych ustaleń kierujący bmw, jadąc od strony Zduńskiej Woli w kierunku Sieradza, zjechał nagle na lewe pobocze, a następnie uderzył w podjazd prowadzący do jednej z posesji. W wyniku uderzenia samochód dachował. Kierujący autem 24 – letni mieszkaniec Sieradza zmarł pomimo podjętej na miejscu reanimacji.

Policja zwraca się z apelem o zachowanie szczególnej ostrożności w trakcie kierowania samochodami z uwagi na niesprzyjającą aurę. Aktualnie nawierzchnia drogi będzie często mokra, co przy porannych ochłodzeniach może powodować lokalnie szadź, a nawet gołoledź. Pamiętajmy, że jedną z głównych przyczyn wypadków jest nadmierna prędkość.

KaMi S

Fot. KPP Sieradz, KPPSP w Zduńskiej Woli

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZmyślna blondynka

Wśród gazetowych ogłoszeń, w dziale praca ukazał anons, że policja poszukuje ludzi do pracy.
Zgłosiły się trzy blondynki. Stanowisko było jedno, więc postanowiono więc wybrać w drodze małego testu kobietę najinteligentniejszą.
- Proszę bardzo, tu mamy dla pani zdjęcie z profilu tego osobnika. Proszę powiedzieć nam jak najwięcej o nim. Co się pani nasuwa, jakieś spostrzeżenia?
- Jezu! On ma tylko jedno ucho!
Kandydatce podziękowano. Druga otrzymała takie samo polecenie.
Odpowiedź też była taka sama: Jezu! On ma tylko jedno ucho!
Poproszono zatem trzecią kandydatkę.
Proszę bardzo, tu mamy dla pani zdjęcie z profilu pewnego osobnika. Proszę powiedzieć nam o nim jak najwięcej. Co pani może powiedzieć o tej osobie na podstawie zdjęcia.
- Ten człowiek nosi szkła kontaktowe. Policjanci z komisji spojrzeli na panią zadziwieni. Sprawdzono w dokumentach: rzeczywiście mężczyzna nosi szkła kontaktowe!.
- No wspaniale! Gratulujemy! Jest pani przyjęta. Ale proszę powiedzieć, jak pani to wydedukowała?
- To proste. Ten człowiek nosi szkła kontaktowe, bo nie może nosić okularów.
- Dlaczego?
- No jak to dlaczego? Przecież on ma tylko jedno ucho!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u