Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Z radarem laserowym na piratów drogowych

Z radarem laserowym na piratów drogowych

259-52274Policjanci ruchu drogowego z Sieradza wyposażeni zostali w najnowszy radar laserowy. To urządzenie do walki z piratami drogowymi przyczyni się zapewne do poprawy bezpieczeństwa na drogach.

Miernik prędkości TRUCAM z wbudowaną kamerą wideo już niebawem zacznie być wykorzystywany przez policjantów sieradzkiej drogówki. Miernik jest cyfrową kamerą i jednocześnie urządzeniem do laserowego pomiaru prędkości i odległości. Mierzy nie tylko prędkość ale również obliczy czas przejazdu i odległość pomiędzy dwoma pojazdami. Wytworzy również dokumentację wideo i zrobi fotografie. Trucam posiada kilka trybów pracy w tym możliwość rejestrowania tylnej tablicy rejestracyjnej. Pozwala na nagranie każdej sytuacji, także jazdę bez zapiętych pasów bezpieczeństwa, rozmowy przez telefon komórkowy czy też wyprzedzanie na linii ciągłej. Co ciekawe, pomiarów może dokonywać z odległości kilkuset metrów niezależnie od warunków pogodowych. To niezwykle skuteczne urządzenie policjanci będą wykorzystywać w codziennej służbie na wszystkich drogach powiatu sieradzkiego.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u