Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wpadli z narkotykami

Wpadli z narkotykami

policjaPolicjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Łasku zatrzymali pięciu mężczyzn, którzy posiadali środki odurzające. 21-letni kierowca oraz pasażerowie samochodu, którym podróżowali, wpadli podczas kontroli drogowej.

 

13 listopada około godz. 9.40 na ul. Warszawskiej w Łasku policjanci z tamtejszej komendy zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Toyota. Kierowca oraz czwórka pasażerów w wieku od 18 do 41 lat zachowywali się nerwowo, więc policjanci postanowili dokładnie skontrolować samochód i jego pasażerów. Okazało się, że młody mieszkaniec powiatu łaskiego nie ma uprawnień do kierowania autem. Funkcjonariusze przekonali się też dlaczego kierowca i pasażerowie w ich obecności byli tacy poddenerwowani.W trakcie przeszukania znaleźli ponad 10 gramów środków odurzających. Mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Grozi im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u