Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Rowerzyści ze Zduńskowolskiej Masy Krytycznej powitają Nowy Rok ciut wcześniej, bo w samo sylwestrowe południe!

Rowerzyści ze Zduńskowolskiej Masy Krytycznej powitają Nowy Rok ciut wcześniej, bo w samo sylwestrowe południe!

xvii_masa_krytyczna_sierpien2012_2-1Masa Krytyczna już na dobre zagościła w Zduńskiej Woli. Od niemal dwóch lat! Wzorem cyklistów z całej Polski i ci zduńskowolscy chcą ponownie zaistnieć w historii miasta i przy okazji pokazać, jak wciąż niewiele jest tu ścieżek rowerowych, i że jazda na dwóch kółkach jest alternatywą na poruszanie się po mieście i powiecie.

 

Rowerzyści ruszą na zduńskowolskie ulice w sylwestra o godz 12. Choć między świętami w mieście jest pusto, a po ulicach jeździ się sprawnie i szybko, to nie jest wykluczone, że tego dnia niewielkie korki mogą mieć miejsce. Zmotoryzowanych prosimy zatem w ich imieniu o cierpliwość i zrozumienie.
Na poniedziałkowe południe przejazd przez miasto po raz drugi zaplanowali rowerzyści ze Zduńskiej Woli i okolic. W ramach Zduńskowolskiej Masy Krytycznej. Cykliści wyruszą z pasażu Rajczaka. Będzie to już ich 21. Masa Krytyczna w Zduńskiej Woli. Dla każdego cyklisty, który pojawi się na spotkaniu przewidziano tzw. ,,szprychówkę". Będzie też toast za kolejne udane spotkania na dwóch kółkach w 2013 roku i następnych latach. Ale ten poniedziałkowy wzniesiony zostanie, jak przystało na respektujących prawo rowerzystów... bezalkoholowym szampanem.

ED

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySynku, jak mogłeś...

Matka strasznie beszta syna, który wybrał się do klubu ze striptizem.
- Jak mogłeś! To straszne, to obrzydliwe! Pewnie widziałeś tam rzeczy, których nie powinieneś zobaczyć!
- Tak. - odpowiada syn - Widziałem tam ojca!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u