Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Powiat wieruszowski: jechała samochodem na samych felgach – była pod wpływem alkoholu

Powiat wieruszowski: jechała samochodem na samych felgach – była pod wpływem alkoholu

Hałas jaki spowodował samochód jadący na samych felgach zwrócił uwagę mieszkańców Byczyny. Pojazdem kierowała 46-letnia mieszkanka powiatu wieruszowskiego, która zakończyła podróż na jednej z dróg w Bolesławcu, gdzie doszło do obywatelskiego zatrzymania. Jak się okazało miała ona w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

 


 

- 4 maja po 15:00 na stanowisko kierowania dyżurnego wieruszowskiej komendy wpłynęło zgłoszenie, że w miejscowości Bolesławiec na jednej z ulic miasta doszło do obywatelskiego ujęcia nietrzeźwej kierującej pojazdem marki volvo. Badanie alkomatem wykazało u 46-latki ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Jak ustalili policjanci mieszkanka powiatu wieruszowskiego w miejscowości Byczyna, w powiecie kluczborskim, zwróciła swoja uwagę tym, że poruszała się samochodem bez opon na samych felgach z prawej strony. Świadkowie na bieżąco przekazywali dyżurnemu informacje w którym kierunku przemieszcza się samochód. Kobieta zakończyła swoją jazdę wjeżdżając w drogę bez przejazdu w miejscowości Bolesławiec, gdzie została ujęta przez świadków. Funkcjonariusze tymczasowo zabezpieczyli samochód kobiety. Teraz 46-latka oprócz wymienionej kary, musi się również liczyć z utratą pojazdu. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Dziękujemy świadkom za ich właściwą postawę - -mówił dla Radia Ziemi Wieluńskiej Piotr Siemicki z wieruszowskiej policji.

 

KaMi S

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama
Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u