Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Ferie z siewie.tv. Red. Tomasz Lasota i...

Ferie z siewie.tv. Red. Tomasz Lasota i...

DSC_6832- To nie był dobry pomysł ? powiedziała moja znajoma nauczycielka, a dwie inne potwierdziły tę opinię. Bo rzeczywiście, okazało się, że to nie był dobry pomysł, aby robić coś dla młodzieży w ferie, coś, co łączy się z poważniejszym wysiłkiem intelektualnym. Na spotkanie warsztatów dziennikarskich z red. Tomaszem Zimochem przyszło do Teatru Miejskiego w Sieradzu tylko około 40 osób. Lepszy wynik miała Miejska Biblioteka Publiczna w Zduńskiej Woli, gdzie tego samego dnia na spotkanie z gwiazdą polskiego dziennikarstwa sportowego przyszło około 70 osób. Ale oni mieli dogodniejszą godzinę, więc...

Klęską frekwencyjną zakończyło się, niestety, kolejne spotkanie warsztatów, które robimy dzięki finansowej uprzejmości prezydenta Sieradza, Jacka Walczaka i Sieradzkiego Centrum Kultury. Mimo sporej akcji promocyjnej, na spotkanie z red. Tomaszem Lasotą z TVP Łódź do Centrum Informacji Kulturalnej w Sieradzu przyszło... dziewięć osób! Z czego siedem to Zespół siewie.tv, niekompletny zresztą.  
Samo spotkanie było bardzo ciekawe, bowiem red. T.Lasota opowiadał nie tylko o sobie i swojej 18-letniej karierze prezentera i dziennikarza telewizyjnego, ale także o cyfryzacji Telewizji Polskiej i zmianach, które w niej zachodzą. Mówił m.in. o tym, że już za niespełna rok Ośrodek Terenowy Telewizji Polskiej w Łodzi będzie dysponował 24-godzinnym kanałem tylko dla siebie i swoich widzów. No i będzie musiał zapełnić ten kanał ciekawą ofertą programową. Czy podoła, to już inna sprawa... O tym oraz o innych ciekawostkach telewizyjnych już jutro w relacji ze spotkania z red.T.Lasotą, jedną z najważniejszych twarzy TVP Łódź. Tymczasem proponujemy fotografie z tego spotkania autorstwa Jerzego Świerzego.
Zapraszamy też na ostatnie ze spotkań w ramach feryjnych warsztatów dziennikarskich siewie.tv. We wtorek 19 i w czwartek 21 lutego w Centrum Informacji Kulturalnej w Sieradzu, Rynek 18, o tajemnicach felietonu i nie tylko będzie mówił współpracownik ,,Dziennika Łódzkiego'' i jego najciekawszy felietonista, red. Jerzy Witaszczyk ze Zduńskiej Woli. Oba spotkania rozpoczną się o godz.15.

(lek.)

Foto: Jerzy Świerzy

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySynku, jak mogłeś...

Matka strasznie beszta syna, który wybrał się do klubu ze striptizem.
- Jak mogłeś! To straszne, to obrzydliwe! Pewnie widziałeś tam rzeczy, których nie powinieneś zobaczyć!
- Tak. - odpowiada syn - Widziałem tam ojca!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u