Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Szaleniec na 102... kilometry na godzinę

Szaleniec na 102... kilometry na godzinę

policjarKolizje, nieprawidłowe parkowanie, wypadek śmiertelny, interwencje, wzmożone kontrole prędkości i trzeźwości. To podsumowanie tegorocznej majówki, która była bardzo pracowita dla poddębickich policjantów. Zestawienie zamknął młody kierowca, który stracił uprawnienia do kierowania samochodem, po tym, jak przekroczył prędkość aż o ... 102 km/h w terenie zabudowanym.

 

3 maja policjanci z Wydział Ruchu Drogowego w Poddębicach kontrolowali kierowców, zwłaszcza tych, przekraczających prędkości na drogach powiatu. O godzinie 20.45 w miejscowości Złotniki, na drodze krajowej nr 72 młody kierowca mknął samochodem marki BMW, nie zwracając uwagi na prędkościomierz pojazdu ... Funkcjonariusze natychmiast zareagowali. Okazało się, że 20-latek, mieszkaniec gminy Poddębice w terenie zabudowanym jechał.. 152 km/h. Za brawurę oraz skrajną nieodpowiedzialność kierowca został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych oraz zatrzymaniem uprawnień do kierowania pojazdem na trzy miesiące.
Tego samego dnia kierujący motocyklem marki Honda, 21-letni mieszkaniec Łodzi, na drodze wojewódzkiej nr 478 w miejscowości Krępa, przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 64 km/h. Jechał 114km/h, w miejscu w którym obowiązuje 50 km/h. Za popełnione wykroczenie na mężczyznę nałożono grzywnę w wysokości 2000 złotych oraz 10 punktów karnych.

sierż. sztab. Sylwia Kaźmierczak
Oficer Prasowy KPP w Poddębicach

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKiedy przychodzi Matka Boska...

Na religii dzieci uczą się o Matce Boskiej.
- A do mojej mamy Matka Boska często przychodzi w nocy - chwali się Stasiu.
- Jak to możliwe? - pyta katechetka.
- Jak idziemy spać i gasimy światło, to po jakimś czasie mama woła: O Matko Boska, znowu ty?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u