Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zatrzymano mężczyznę z środkami odurzającymi

Zatrzymano mężczyznę z środkami odurzającymi

policjaaWieluńscy kryminalni zatrzymali 34- latka, mieszkańca pow. bełchatowskiego, który wraz ze znajomymi przebywał w jednym z moteli na terenie pow. wieluńskiego, będąc w posiadaniu około 55 gram środków odurzających.

 

Monitorując środowisko przestępcze policjanci uzyskali informacje o osobie poruszającej się samochodem Mazda, która może mieć związek z narkotykowym procederem. W czwartek 25 maja około godz 01.50 zauważyli na parkingu jednego z moteli powiatu wieluńskiego opisany samochód, w którym znajdowała się kobieta. Na pytanie, czy w samochodzie znajdują się narkotyki, zaczęła się nerwowo zachowywać. Po przeszukaniu auta funkcjonariusze ujawnili foliowe woreczki z suszem roślinnym oraz białym proszkiem. W pewnym momencie do kobiety zadzwonił telefon. Na pytanie, kto dzwoni, kobieta odpowiedziała, że kolega, który znajduje się w jednym z pokoi motelu. Po chwili z motelu wyszedł 34-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu bełchatowskiego wraz z dwojgiem innych znajomych. Wstępne badania zabezpieczonych substancji potwierdziły, że są to narkotyki. Mężczyzna przyznał się, że środki odurzające, znajdujące się w samochodzie, należą do niego.
Ponadto przeszukano pokój w motelu, w którym również ujawniono narkotyki, których właścicielem również okazał się 34-latek. W sumie zabezpieczono około 55 gramów narkotyków. Mężczyźnie został przedstawiony zarzut posiadania środków odurzających. Za takie przestępstwo grozi do 3 lat więzienia.

mł.asp. Katarzyna Stefaniak
KPP w Wieluniu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy...i ćwicz zdziwienie

Wakacje. Przed wyjściem na plażę żona mówi do męża:
– Chciałabym założyć coś, co wszystkich zadziwi!
– Załóż łyżwy...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u