menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Udany mecz kontrolny reaktywowanej Pogoni Zduńska Wola

Udany mecz kontrolny reaktywowanej Pogoni Zduńska Wola

DSC03617Na boisku w Zduńskiej Woli - Karsznicach drużyna seniorów KS Karsznice rozegrała pierwszy mecz kontrolny przed zbliżającym się sezonem. Drużyna nowego klubu z Karsznic Pogonią Zduńska Wola 0:2.

Mecz trwał 3 po 30 minut. Pierwsza część meczu była wyrównana, a oba zespoły nie stwarzały sytuacji podbramkowych. W drugiej części spotkania inicjatywę przejęli gospodarze. W bramce Pogoni bardzo dobrze spisywał się Marcin Szewczyk, zawodnik Gatty Active. W kolejnej odsłonie trenerzy obu zespołów dokonali kilku zmian w składach chcąc sprawdzić jak najwięcej piłkarzy. Gra stała się ciekawsza. Inicjatywę miała częściej Pogoń, co przyniosło skutek w postaci gola. Pięć minut po przerwie zdobył go Rafał Swędrowski. Kolejna bramka dla Pogoni to gol samobójczy po błędzie obrony gospodarzy. Przypomnijmy, że reaktywowana drużyna seniorów Pogoni Zduńska Wola wystąpi w sezonie 20015/2016 w klasie A, zaś KS Karsznice zagra w klasie B.

KS KARSZNICE - POGOŃ ZDUŃSKA WOLA 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
0:1 - Rafał Swędrowski (65')
0:2 - bramka samobójcza (86)

KS Karsznice: Kubiś - Krawczuk, Budzisz, Oluszczyk, Lorenc, Jurga, Zieliński, Lisowski, Guz, Adamczewski, Olszewski, Kołodziejczyk, Lider, Kamerdyn, Lis, Jakubiak, Mikołajczyk, Swarzyński. Trenerzy: Grzegorz Cholewka i Jarosław Szewczyk.

Pogoń Zduńska Wola: Marcin Szewczyk - Mateusz Walocha, Konrad Piekarski, Rafał Swędrowski, Krystian Walter, Łukasz Owczarek, Michał Kubiak, Sebastian Plisiecki, Damian Kolęda, Cezary Rychlicki, Kacper Matusiak, Radosław Stępień, Daniel Kopiński, Grzegorz Królewiak, Kamil Grobelny, Grzegorz Kaleta, Piotr Wrąbel, Konrad Kmiecik, Paweł Nowakowski,Kamil Endler. Grający Trener drużyny: Grzegorz Kaleta

Tekst i fot.: Lech Kulma