Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Po blisko miesiącu Kaja Wiśniewska spoczęła w grobie obok matki

Po blisko miesiącu Kaja Wiśniewska spoczęła w grobie obok matki

kajaPo blisko miesiącu doszło do pochówku zamordowanej najprawdopodobniej 15 sierpnia 20-letniej Kai Wiśniewskiej ze Zduńskiej Woli. Kobieta została uduszona przez swojego partnera Artura W.

Nawiązując bliskie stosunki z Arturem W. nie wiedziała, że ma on na swoim koncie kilka przestępstw. Że przed laty był karany za gwałt w Wielkiej Brytanii, czy też na terenie Niemiec )więcej na: ---> http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/7168-bestia-z-odzkiego-teofilowa-w-rkach-policji-artur-walas-uciek-do-koszalina-wpad-podczas-spaceru-na-ulicy). W wielkim żalu, żałobie jest rodzina Kai, jej znajomi i koledzy z podwórka.
– Chciałaś tylko miłości dla swojej małej rodziny i tak za to zapłaciłaś – podaje rodzeństwo Kai Wiśniewskiej (†20 l.) do swojej zamordowanej siostry.
– Gdyby Bóg powiedział, żeby każdy z nas dał cząstkę swojego życia dla życia twojego. Ale to niemożliwe... Taką wersję podaje portal fakt24.pl. Nadszedł jednak ten ostateczny czas pożegnania. W Zduńskiej Woli rodzina pochowała Kaję na łódzkim osiedlu Teofilów.
Ponad sto osób pożegnało Kaję w Bazylice Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Zduńskiej Woli, a później na tamtejszym cmentarzu komunalnym. Prochy ofiary sadystycznego zabójcy w skromnej, białej urnie niosła jej siostra otoczona rodzeństwem. – Nie miej nam za złe, że płaczemy. Nie ma cię, ale na zawsze jesteś w naszych sercach. Mamy nadzieję, że nie czujesz bólu, który my czujemy – padły wzruszające słowa rodziny. – Twój synek... Powinnaś przy nim trwać. Już nawet nie wiedziałaś, że będzie chodził do szkoły, w której my się uczyliśmy. Kochana siostro wiedz, że twój synek będzie z nami – obiecało rodzeństwo zmarłej Kai. Kaja spoczęła w grobie, w którym pochowana jest jej mama. Matka Kai zmarła półtora roku temu. Po ceremonii pogrzebowej rodzina długo trwała nad obsypaną kwiatami mogiłą.

Kaja Wiśniewska zaginęła 14 sierpnia (http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/7120-zagina-20-letnia-kaja-winiewska-ze-zduskiej-woli-komunikat-policji). Rodzina poszukiwała jej w Łodzi, gdzie przy ul. Rojnej mieszkała z Arturem W. Chociaż po interwencji siostry policja pojawiła się przed drzwiami mieszkania zabójcy 19 sierpnia, policjanci nie weszli do środka. A w mieszkaniu leżały już zwłoki dziewczyny. Jej ciało znaleziono dopiero 26 sierpnia (http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/7152-20-letnia-zduskowolanka-nie-yje-w-trakcie-jej-poszukiwa-policja-popenia-wiele-uchybie).

Zabójca przez całą dobę przebywał w mieszkaniu ze zwłokami Kai i jej synkiem - Bryankiem. Dziecko oddał rodzinie zamordowanej dziewczyny, kłamiąc, że Kaja jest chora i śpi. Uciekł i błąkał się po Polsce. Został zatrzymany 29 sierpnia w Koszalinie. W areszcie czeka na proces o zabójstwo.

Jack

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u