Strona główna Artykuły Aktualności Juniorzy MKS Zduńska Wola wygrywają i są liderem tabeli /foto/

Juniorzy MKS Zduńska Wola wygrywają i są liderem tabeli /foto/

DSC00554W sieradzkiej klasie okręgowej juniorów młodszych B2 drużyna MKS Zduńska Wola, prowadzona przez Roberta Zientarskiego, pokonała na własnym boisku zespół Unii Sulmierzyce 3:0, prowadząc do przerwy 1:0 po strzale Kacpra Powalskiego.

Jeszcze w pierwszej połowie spisywał się całkiem dobrze i prowadził wyrównaną grę. Ale druga połowa należała już do zespołu gospodarzy. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Jasiek Siwek. Okazji do strzelenia bramek było więcej, ale zawodziła skuteczność. Juniorzy MKS są liderami w swojej klasie rozgrywkowej. Podczas 15 spotkań zdobyli 36 punktów, strzelając 62 bramki, a tracąc 22. Kolejny mecz rozegrają na wyjeździe z drużyną UKS Sokół Goszczanów .

MKS Zduńska Wola - Unia Sulmierzyce 3:0 (1:0)

Bramki : Jasiek Siwek x 2 , Kacper Powalski.

Skład MKS : MACIEJ KACZMAREK - WIKTOR RATAJCZYK, MARCEL WRZESIŃSKI, KRZYSZTOF URBANIAK, HUBERT WITCZAK, PATRYK WILCZYŃSKI, ADRIAN STASIAK, FILIP KOSIŃSKI, NORBERT SZEWCZYK, KACPER POWALSKI, JASIEK SIWEK, KAMIL IGNACZAK, SZYMON JANIAK, DAWID KOLIŃSKI, JAKUB GRZELCZAK. Trener : ROBERT ZIENTARSKI.

Tekst i fot.:Lech Kulma