Strona główna Artykuły Aktualności MKS rozpoczął od wygranej

MKS rozpoczął od wygranej

DSC08440W sobotę 16 sierpnia rozegrano pierwszą kolejkę rozgrywek w klasie A grupy II okręgu sieradzkiego w sezonie 2014/2015. Amatorzy Zapolice podejmowali drużynę MKS ze Zduńskiej Woli.

Gospodarze w pierwszej połowie nie potrafili sobie poradzić z atakami gości, którzy to po strzałach Macieja Masłowskiego w 14 i 32 minucie prowadzili już 2:0. Nadmienić trzeba, że w bramce Amatorów bardzo dobrze spisał się Wiktor Małoszczyk (wychowanek MKS-u), który to uratował swój zespół od większej porażki. W drugiej połowie gra się wyrównała, co oddaje wynik: zarówno MKS jak Amatorzy strzelili jeszcze po jednej bramce. Dla MKS - Łukasz Jendrychowski w 63 minucie, a dla Amatorów Przemysław Aleksandrowicz w 82 minucie. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zduńskowolan 3:1.

Amatorzy Zapolice - MKS Zduńska Wola 1:3 (0:2)

Strzelcy bramek: Przemysław Aleksandrowicz 82. - Maciej Masłowski 14. 32. , Łukasz Jendrychowski 63.

Tekst i foto: Lech Kulma