menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności MKS Zduńska Wola remisuje w Kobierzycku

MKS Zduńska Wola remisuje w Kobierzycku

DSC02430MKS Zduńska Wola w pierwszym meczu w sezonie 2016/2017 remisuje na wyjeździe z LKS Kobierzycko. Początek tego spotkania w klasie okreęgowej OZPN Sieradz, to gra zachowawcza obu zespołów. Jednak z każdą minutą mecz nabierał barw.

Oba zespoły potrafiły stwarzać sobie coraz więcej sytuacji podbramkowych. Ale pierwsza połowa kończy się bezbramkowo. Początek drugiej połowy to przewaga gospodarzy, którzy stwarzają więcej groźnych sytuacji. W 63 minucie w polu karnym zostaje faulowany zawodnik LKS Kobierzycko i Matusz Maraszek zamienia rzut karny na bramkę. Po straconym golu MKS coraz odważniej zaatakował. Także skutecznie i w 80 minucie Dawid Kępniak strzlił gola na 1:1. I takim sprawiedliwym wynikiem skończyło się to spotkanie.

LKS Kobierzycko - MKS Zduńska Wola 1:1 (0:0)

Bramki: Mateusz Maraszek - Dawid Kępniak.

Tekt i foto: Lech Kulma