Strona główna Artykuły Aktualności Bohdan Tułacz rozpoczął sezon biegowy od II miejsca w półmaratonie

Bohdan Tułacz rozpoczął sezon biegowy od II miejsca w półmaratonie

259-85828Bohdan Tułacz, dzielnicowy z Komisariatu Policji w Błaszkach udanie rozpoczął nowy sezon biegowy od półmaratonu „Panas” na Dolnym Śląsku. W kategorii biegaczy powyżej 30 lat zajął drugie miejsce.

Bieg rozegrano w sobotę 23 marca w okolicach Sobótki. W półmaratonie „Panas” uczestniczyło około pięciu tysięcy zawodników w tym stu pięćdziesięciu policjantów. Trasa biegu wynosiła ponad 21 kilometrów. Przebiegała w trudnym terenie; wśród wzniesień wynoszących w niektórych miejscach ponad dwieście metrów. Było też dość ciepło jak na tą porę roku, co nie sprzyjało zawodnikom. W tych zawodach rozegrano także mistrzostwa Polski policjantów. Dzielnicowy z Błaszek zajął 13 miejsce, zaś w kategorii plus 30, był drugi! W klasyfikacji generalnej zajął 267 miejsce.
Po kilkudniowym odpoczynku st. asp. Bohdan Tułacz wznowił treningi, aby przygotować się do czekających go w kwietniu i maju kolejnych startów. Dzielnemu biegaczowi życzymy kolejnych sukcesów!