Strona główna Artykuły Aktualności VII Grand Prix Gminy Zduńska Wola w tenisie stołowym po raz piąty wygrał ten sam zawodnik

wojalwicePo blisko czterech miesiącach zakończyły się rozgrywki VII edycji Grand Prix Gminy Zduńska Wola w tenisie stołowym o Puchar Wójta tej Gminy. W sobotę, 12 lutego rozegrano ostatnią, piątą rundę finałowa. Do Grand Prix przystąpiła rekordowa liczba ponad 70-ciu zawodników! Tytuł mistrza siódmej edycji Grand Prix zdobył niemal rzutem na taśmę Jerzy Ciekański!

Warto dodać, iż ten zawodnik wygrał również w II, III, IV i VI edycji zawodów! Drugie miejsce zajęła Oliwia Zawiasa, a na trzecim miejscu sklasyfikowany został Arkadiusz Wypiór. Zawodnikom wręczono pamiątkowe medale. Najlepszej 10-ce turnieju wręczono nagrody. Zwycięzcy otrzymali także pamiątkowe puchary. Gościny tenisistom udzieliła Szkoła Podstawowa w Wojsławicach.