Strona główna Artykuły Aktualności Warta Sieradz wygrała na wyjeździe z MKS Zduńska Wola

Warta Sieradz wygrała na wyjeździe z MKS Zduńska Wola

DSC04688W sobotę 19 października MKS Zduńska Wola podejmował na własnym boisku Wartę Sieradz. Oba zespoły grają w najmłodszej klasie rozgrywkowej im. Kazimierza Górskiego.

Początek spotkania był dość wyrównany, chociaż goście z każdą minutą uzyskiwali przewagę. W 22 minucie prowadzenie dla Warty uzyskał Hubert Stefański i pierwsza połowa zakończyła się wygraną gości 1:0. W drugiej przewagę mieli gospodarze, ale nie potrafili pokonać bramkarza Warty Patryka Rozmarynowskiego.

Zawodnicy Warty groźnie kontratakowali. Pięć minut przed zakończeniem spotkania zdobyli drugą bramkę, a na listę strzelców wpisał się Michał Iwanucha. W zespole MKS dobre spotkanie rozegrał Janek Siwek. Należy zwrócić uwagę, że w tej klasie rozgrywkowej młodzi zawodnicy grają po dziewięciu na skróconym boisku, a mecz trwa dwa razy po 30 minut .

MKS Zduńska Wola - Warta Sieradz 0:2 (0:1)

MKS: Kamil Ignaczak - Filip Lemański,Mateusz Kajl, Mikołaj Podgórski, Paweł Kubiś, Szymon Gabrysiak, Mikołaj Podgórski, Kacper Sawicki, Janek Siwek, Wiktor Ratajczyk, Kuba Kazek, Oskar Sowiński.

Warta Sieradz: Patryk Rozmarynowski - Bartek Fabrowski, Kamil,Góra, Hubert Fornalczyk, Michał Marczak, Maciej Grzegorek, Paweł Stępień, Wiktor Kolasiński, Hubert Stefański, Bartek Krysiak, Michał Milak, Michał Iwanucha, Krzysztof Janczak, Bartek Braszak, Piotr Szczepaniak, Jakub Paszkiewicz.

Tekst i fot.: Lech Kulma